Привіт! Мене звати Олена Дашо. Я дитячий фотограф, живу і працюю у Львові. Хочу розповісти трохи про себе. Я закінчила факультет іноземних мов Львівського Національного університету, була на стажуванні в Польщі, в Німеччині, в Італії, працювала викладачем, писала дисертацію. Тоді народились мої донечки, мені захотілось їх красиво фотографувати, я купила гарний фотоапарат, та не знала, з якого боку до нього підійти:) Тоді пішла на курси фотографії при львівській студії «Фотовернісаж», почала фотографувати не лише своїх діток, і це заняття мене настільки захопило, що поступово та непомітно із хоббі переросло у велике захоплення мого життя, а тепер і у мою професію. У 2012 р. я закінчила школу арт фотографії «Dominic». Відвідала багато майстер класів і з великою радістю продовжую вчитись і далі. Брала участь у фотовиставках. У 2013 отримала медаль  міжнародного фотосалону «Планета дітей», а в 2014 – диплом Міжнародного фотографічного руху “Зображення без кордонів” ISF – Image sans Frontière.

Мені подобаються живі, емоційні репортажні фотографії, ніби підглянуті з життя. Мені подобаються і постановки, так, ніби це красиві натюрморти з дітками-квітками. Люблю коли сонечко сяє на волоссі і на віях, коли веснянки на носі, як у мультиках, і ямочки на щічках. Люблю складочки на ніжках і брудні п’яточки набігані по траві. Люблю задумливих малих філософів. І веселих нестримних шибеників. Просто люблю дітей. І дуже люблю гарні, теплі людські відносини, дружні сім’ї і великі родини, де поважають дідусів і бабусь, де жартують і сміються, де просто люблять один одного.

Як мама, я знаю, що час дуже швидко спливає, і потім вже не пам’ятаєш, якими хитрими були ті очі, що тепер так по-дорослому на тебе дивляться, і кудись пропали складочки на ніжках. Але як фотограф, я знаю, що спогади можна зберігати не лише у своїй пам’яті, але й у фотографіях в альбомі чи фото картинах на стіні.

Більше про мою сім’ю тут

Дитячий і сімейний фотограф