дуже красива фотосесія вагітності

Ці фото для мене ніби танець, коли двоє, ледь торкаючись один одного, створюють свій всесвіт, щось велике і красиве, щось лише про них і лише для них!

А ще мені було дуже приємно фотографувати цю красивенну пару, бо Софія – донечка вчительки з моєї школи, Наталі Феодосіївни, яка в школі для мене була просто еталоном краси і стилю)) і взагалі класна вчителька))

1-283jpg

детальніше…

Зимова фотосесія на вулиці

Ми таки дочекались снігу! таку зйомочку планували давно, але з нашою зимою зловити такий сніг дуже складно)) треба бути дуже оперативними)) а ще й зібрати всіх дітей і чоловіка)) а ще подивитесь, яка красива мамочка)) короче, Наталя, ти крута!!! і дуууже красива!!!!

1-108

детальніше…

новорічна фотосесія вдома

Я дуже люблю великі сім’ї, де багато дітей! А тут ще й двоюрідні сестрички всі майже одного віку, і всі вчаться в одній школі!!! Та це ж просто чудесно!!! яка підтримка один одному! так, мені здається, нічого ніколи не страшно!

Покажу вам частину великої фотосесії для цієї чудової родини.

1-392

детальніше…

1-354

В мене фотографувалась надзвичайно красива і талановита дівчинка. Заходьте сюди, тут у нас гарні осінні портретики

детальніше…

немовля і велика сім’я

А мені, як завжди, щастить – до мене приходять фотографуватись дуже красиві сім’ї. Люди, які зі мною на одній хвилі, і ми разом робимо їх особливі фото. Коли для друку ми обираємо не просто шаблонні сімейні фото, де усі усміхаються, а ті, де малюк навіть у свої 14 днів проявляє характер)) так, Андрійко в 14 днів вже не дуже планував спати всю фотосесію)) а дуже уважно і усвідомлено все розглядав.

1-2

детальніше…

немовлятко

 

А в мене тут українець з Чикаго Matthew Roman Chylak у свої 8 днів)) Дуже милий хлопчик, чемно їв, чемно спав і за всю фотосесію жодного разу навіть не заплакав))

1-92в

детальніше…

осіння фотосесія або як зібрати усі ноги, лапи і хвости в одному кадрі))

5 маленьких лабрадорів з мамою, троє симпатичних маленьких діток, тато і мама – зробити груповий портрет, де усі б гарно виглядали, було дуже смішним завданням. всі розповзались, розбігались, і бракувало рук, щоб стягувати усіх назад за лапи, ноги і хвости. Може ідеального групового портрета нам і не вдалось зробити, та час ми провели дуже весело))

і так, це правда – мені щастить: усі мої моделі дуже красиві. Тут, як завжди любов, теплота, якась невловима атмосфера радості і щастя)))

1-286

детальніше…

Надієчко, це для тебе

Моя дорогенька, сподіваюсь, ти собі сподобаєшся))

1-82

детальніше…

осіння фотосесія і туман

Кожен раз, фотографуючи сім’ї, я думаю про те, як так складається, що люди обирають саме того чи ту, яка їм найбільше підходить. Як знайти свою людину серед мільйонів. Це для мене якась магія. І кожен раз я думаю, як же все “підходяще” складається. Я так люблю фотографувати такі сім’ї і кожен раз радію за них і, обробляючи такі фотосети, я сама собі посміхаюсь. І завжди думаю, яка ж у мене прекрасна робота. ))

1-3

детальніше…

тепла осіння фотосесія

А в мене тут дуже гарна, весела сім’я, любов і ніжність… тепла осінь, останні промінчики ще ніби літнього сонечка і милі п’яточки набігані по траві.  А ще свобода і невагомість, які бувають, коли ти босим біжиш по м’якій травичці.

1-76

детальніше…

Шкільна фотосесія для першого класу

Ось які коллажики про свої уроки отримали мої першоклашки. Мені дуже хотілось, щоб було видно, як старанно вони пишуть, хоч такі ще неслухняні їх пальчики, які вони позитивні і відкриті до усього нового, і з якою довірою вони дивляться на свою вчительку. Дітки в першому класі дуже зворушливі. Ну звичайно ж тут є і фото з прогулянки.

5

детальніше…

Зимова фотосесія

Зимова сімейна фотосесія для нашого річного проекту, який триває вже другий рік))) і в мене є надія, що він триватиме ще довго.

1-37

детальніше…

Різдвяний фотопроект

 

 

Різвяна фотосесія для чудової родини, де багато дітей, завжди гамірно і весело, де люблять бути разом)))) IMG_0271-2

детальніше…

Прогулянка містом

Мої улюблені дівчатка. В Катрусі було перше причастя, і ми вирішили ще трохи пофотографуватись в місті. У нас вийшла цоього разу така собі пастельна прогулянка )))

1-209

детальніше…

осіння шкільна фотосесія для випускної фотокниги 4 класу

Люблю фотографувати діток у школі. Люблю, коли вони жартують і сміються, як у цьому 4 класі у школі св. Софії. Дуже хочу, щоб вони так само посміхались через багато років, переглядаючи свою шкільну фотокнигу.

1-5

детальніше…

сімейна осіння фотосесія з корабликом

Ми знову пускали кораблики, восени, виявляється, це також дуже цікаво. І дуже красиво. Аліночка і Марко, дякую вам за гарний день, приходіть до мене частіше!!!

1-141

детальніше…

літня дитяча фотосесія на озері

А ці фото спеціально для однієї маленької, дуже красивої дівчинки і її братика. Дівчинку звати Оксанка, а братика – Андрійко. Оксанка не любить фотографуватись ((( і я не знаю чому, і мені дуже шкода, бо вона дуже красива і мені хочеться її фотографувати.

Але я знаю точно, що Оксанка любить розглядати фотографії ))) і часто заходить на мою сторінку, і навіть знає, як її знайти в інтернеті.

Оксаночко, дозволь мені наступного разу тебе красиво сфотографувати!!!!

1-41-2

детальніше…

А цей фотосет для моїх хороших друзів, крутих фотографів Святослава і Олі. Мені було дуже приємно фотографувати цю красиву сім’ю. Ніжна, тендітна мама, турботливий тато, красивенна білява донечка – ну просто ідеальні моделі для фотографій.

Та ще більше мені було приємно, що свою сімейну фотосесію ви довірили саме мені))))

1-1

детальніше…

Я дуже люблю, коли в родині гарні, теплі стосунки, коли навіть не рідні люди стають близькими, люблять і турбуються один про одного. Ось у мене фотографувалась дуже гарна сім’я, частинка великої родини, фотосет у мене їм подарувала сестра чоловіка, а потім невістка зробила фото у подарунок своєму свекру на 55 років. Мене це зворушило)))

А хлопці ну просто дуже хлопчачі))) В нас була і динамічна гімнастика (та така, що те, що я колись робила зі своїми дівчатами, тепер соромно назвати динамічною гімнастикою)))), і підкидання, і крутіння, і дуже багато повзання)))!!! Мама Маріна розповідала, що хлопці пірнають ще відколи були немовлятами (це те, що я також хотіла навчити своїх дівчат, проте так і не змогла наважитись) і займаються скелелазінням, одним словом хлопці такі, як мають бути хлопці.

І ось що у нас вийшло

1-130

детальніше…

І ще один фотосет з нашого річного проекту для однієї з моїх найулюбленіших сімей. Красиві дітки і знову кораблик (який зробила для нас Віра Павлюк)

1-22

детальніше…

Дві красуньки – мама і донечка приїхали до мене з Тернополя!

Дівчатка, мені було дуже приємно працювати з вами, приїздіть ще!

Ось яка в нас вийшла гарна прогулянка містом

4 різні

детальніше…

Ось які красиві люди у мене фотографувались!!!

Троє діток – усі красивенні, відкриті, радісні, веселі, тато, який бавиться з дітьми і спокійна, врівноважена мама. Сім’я, де відчувається любов!

1-1

детальніше…

Привіт!

Хочу показати сьогодні свої яблуневі сім’ї ))

Чесно сказати, я дуже переживала через ті яблуні, по-перше – ми дуже довго шукали локацію, щоб дерева були в ряд і низькі, (тепер я вже знаю майже усі сади біля Львова). Знайшли просто чудесне місце, та почала підводити погода: 2 рази ми змушені були переносити проект, потім 2 грози зовсім побили усі квіти на деревах, мені просто хотілось плакати, я вже хотіла все відміняти, та мої дорогі моделі всеж вирішили таки до мене прийти, і ми всеж таки здійснили задумане. Дякую вам усім за підтримку)) ну і звичайно ж за вашу довіру)))

Ось що у нас вийшло

1-134

 

детальніше…

Привіт! Я завершила роботу над Великоднім проектом і хочу поділитись з вами результатом.

Великдень для мене дуже світле свято, тому мені хотілось, щоб і наш проект був світлим, легким, повітряним, прозорим, як весняний ранок, коли є відчуття, що все лише починається, що все хороше – сонце, тепло, квіти – ще попереду, чекає нас.

Мені здається, що нам вдалось передати атмосферу цього красивого свята. Дякую, як завжди, моїм улюбленим Малювцям за допомогу з декораціями, дякую Зоряні Базилевич за допомогу у створенні листівок, Тані Знак за красиві віночки і дякую Оксані Козак за надану студію.

І є ще одна дуже важлива річ, про яку я хотіла б сказати. Під час роботи над проектом нас спитали, як нам вдалось зібрати так багато людей, коли ми навіть не показали, як будуть виглядати наші фотозони (ну ми не могли цього зробити, бо збирали їх ввечері перед зйомкою), і я подумала, а й справді, всі наші учасники прийшли, бо просто нам ДОВІРЯЮТЬ.  І коли я це зрозуміла, мені стало надзвичайно приємно, мені захотілось робити щось красиве для вас знову і знову, нехай я втомлююсь, нехай не завжди виходить, як було заплановано. Тому дякую вам за велику довіру, для мене це дуже важливо.

34 (4)

детальніше…

Дуже гарно вітати зі святами своїх рідних та близьких справжніми листівками, та коли на них зображена наша сім’я чи дитина – це ще й гарна пам’ятка.

Запрошуємо вас на фотопроект до Великодніх свят, з українськими традиціями, давніми вишитими рушниками, з маленькими тваринками, які дітки зможуть потримати в ручках, з гарними писанками і паскою, ну і, звичайно ж, з листівками, якими ви зможете привітати своїх рідних та друзів. Фото з наших минулих проектів можна переглянути на сайті olena-dasho.com у блозі

Фотографуватись можна сім’єю, у студії буде 2 декоровані фотозони.

Кожна сімя отримає: 10 фото в авторській обробці, усі фото з кольоровою корекцією на диску.
3 різні надруковані листівки
(надрукувати можна більше – кількість обговорюється)
Фото – Олена Дашо
Декорації – Малювці

Локація – фотостудія на вул. В.Великого 4, 404
Час – 26-27 березня (час узгоджуєм заздалегідь, кількість місць обмежена)
Тел. 067 836 34 03, 093 707 95 69 Олена
067 255 40 34, 066 513 61 81 Віра

Зголошуйтесь, друзі, якнайшвидше, проект триватиме лише 2 дні. Декорації створюються лише для цього проекту.

Без имени-1

детальніше…

Забрала нарешті Наталину фотокнигу з друку, я задоволена. Наталя переглядала безліч разів, раділа дуууже, так що я вже думала, чи не сховати, щоб не вимацькала і не пом’яла.))

Це була трохи експериментальна фотокнига, по-перше друк поліграфічний, а не на фотопапері, ціна значно краща, ніж книги преміум класу і якість непогана. Тонкі листи мені навіть більше подобаються.

По-друге, у фотокнигу увійшли фотографії з маленької цифрової мильнички і навіть з мобільного, які я трохи підкорегувала, і вони досить нормально вийшли на друку.

По-третє, я після багатьох років роботи нарешті зрозуміла, що фотокнига за рік з життя дитини, чи родини – це найкращий формат, ну принаймні, для мене, це якась система і хронологія подій)) Нам захотілось робити дівчаткам книги за 1 рік кожній окремо, ну і ще одну для нас з чоловіком, щоб, коли вони виростуть, вони могли забрати їх з собою у свою сім’ю.)

Тому, друзі, я вирішила включити у свій річний проект ще одну пропозицію, оскільки фотограф не завжди буває поруч, а красивих моментів буває дуже багато, і усі мають фотоапарати і мобільні телефони, (та і часто фотографуватись тепер дороге задоволення)). Я можу створювати фотокниги також і з ваших фотографій, тоді вони будуть дійсно повні і системні.

Ось Наталина фотокнига за 2014 рік, цікаво чи хтось відгадає, де тут фотки з мобільного?)))

FotorCreated

детальніше…

Мої дівчатка знову працювали в мене моделями (у моїй професії зручно мати багато дітей))) І хоч їм дуже сподобалось приміряти ці дуже красиві костюми, вони всеж вирішили, що це робота, і їм за неї треба заплатити))) Добре, що їм вистарчило по 15 грн))) і вони відразу склали гроші у свої гаманці, бо збирають на чергові ляльки Monster High. А костюми ну просто чудові!!!

А ще з нами фотографувався дуже милий хлопчик Володя. Йому не подобалось переодягатись безліч разів, але він на це погоджувався, бо йому цікаво було, як спалахують лампи)))

Це Наталька намагається бути пампушком1-59

детальніше…

Привіт! Я тут недавно переглядала сайти різних дитячих фотографів і намагалась зрозуміти, що ж мені у дитячій фотографії найбільше подобається. І вирішила систематизувати (робота над дисертацією, напевно, залишила таки свій відбиток на мені))) основні стилі і напрямки в дитячій і сімейній фотографії, щоб і ви, мої дорогі друзі, розуміли, як по-різному можна фотографувати дитячий світ, і могли визначитись, що вам більше до вподоби. Я шукала в і-неті якісь статті на цю тему, але, нажаль, нічого саме по дитячій фотографії не знайшла, тому пишу свої спостереження.

IMG_1605 в

детальніше…

 

Нарешті я завершила роботу над нашим різдвяним проектом, листівки здала в друк і з нетерпінням чекаю, коли ж мої дорогі учасники отримають усю цю красу.

Ми гарно попрацювали, і я дуже задоволена результатом, фотографії вийшли атмосферні, з різдвяним настроєм, трошки можливо театралізовані, але для листівок це те, що треба.

Декорації  ми зібрали спеціально для цього проекту, старовинні рушники дала мені моя дорога свекруха, павучки з соломи плела моя бабця Маринка,  Віра Павлюк з малювців доповнила це все ангеликами і зробила різдвяну зірку, і навіть килимок біля сіна ткала Наталя Возненко з малювців. Дякую усім вам, дорогі мої, за таку гару роботу.

Дякую Зоряні Базилевич за чудові шрифти до наших листівок.

Дякую фото школі ім. Дієго Марадони за гарну, затишну студію.

Ну все більше нічого не пишу – дивіться фотографії і набирайтесь різдвяного настрою, повторюйте колядки і готуйте вишиванки. Будем ходити в гості один до одного, колядувати,  їсти пампухи і кутю, одним словом будем веселитись.

4(3)

детальніше…

Хочу показати фотографії Алана Лебуаля - французького фотографа, батька 6 дітей, який став відомим, фотографуючи власних дітей.  Не знаю, чи мені дуже подобаються такі фото, я не люблю, коли діти брудні і без трусиків, але мені цікаво, як по-різному можна сфотографувати дитячий світ. А ще в нього на фотографіях дуже гарне світло, і відчувається атмосфера їх сім’ї. І ще видно, що фотограф – дядько з почуттям гумору)))

c07b556ec0f9ca8fdf2e47026a6a9b8d_large_1

детальніше…

Дзвінин день народження.

Дорога моя Дзвіночко, вітаю Тебе ще раз, будь щаслива, красива, стильна (це в Тебе гарно виходить), радісна та сяюча, така, як на ось цих фото))))

1-198

детальніше…

Дорогий мій 11 клас! Я знаю, що ви вже з нетерпінням чекаєте своїх фоток, тому публікую відразу частину з них, те, що встигла обробити, і те, що увійде у вашу фотокнигу. Дякую вам, ви кльові!!!

1-2

детальніше…

Мені щастить на красивих людей для моїх фото! Хочу опублікувати макет фотокниги, яку ми зробили ще минулого року, і яка мені і зараз дуже подобається – гарна сімя, красиві діточки, приємна атмосфера

Без имени-1

детальніше…

Дуже люблю відчуття, коли після довгої зими нарешті стає тепло, і можна босими ногами пройтись по траві. Коли трава ще не скошена, можна в ній бавитись в хованки, ловити коників і просто катулятись і вдихати чудовий запах весни, і насолоджуватись відчуттям, що все ще попереду – і канікули, і теплі дні, і відпустка, і купання в озері, і взагалі, життя чудове!

і чому це я про весну на початку листопада, – просто розмріялась, переглядаючи наші травневі фотографії, коли ще не скошена трава…

чомусь мені захотілось зробити їх чорно-білими

село-5

детальніше…

Сьогодні мій пост про чудову дівчинку Оксанку, мою похресницю – неймовірну красуню з великими блакитними очима та білявим волоссям. (черговий раз дивуюсь, як природа може створювати таку красу) Ця дівчинка вже у свої 2 роки має принцесівський характер з перчинкою))), любить гарний одяг, вміє сама ретельно підібрати все перед виходом на прогулянку, прекрасно розмовляє і добре знає, як досягнути свого ))) (не відомо звідки це все у 2 роки – природа?)))

Ось такий характер в поєднанні з великими блакитними очима – ох начувайтеся хлопці )))

1-40

детальніше…

Сьогодні хочу поділитись результами нашої декорованої хеловінської фотосесії, яка відбулась тиждень тому. Це була наша спільна робота з Малювцями. Мені дуже сподобалось. Ми хотіли зробити не просто костюмовану фотосесію, ми хотіли, щоб наші герої були безтурботними шибениками, такими хіпарськими, веселими відьмочками і вампірами, які не просто передягнулись в такий одяг, а які і є такими (ну десь далеко), що вміють класно повеселитись.

Не все нам вдалось так, як ми запланували, бо почав падати дощ, все намокло, і ми вже хотіли збирати все і їхати додому. Та наші дітки переконали нас все ж залишитись, і дощ таки припинився.

Ми вирішили не просто надрукувати фото для наших діток, а зробити хеловінські листівки, і ось що у нас вийшло

5 (3)

детальніше…

Ось кілька фото з рекламної фотосесії для студії прокату дитячих карнавальних костюмів. Мої дівчатка працювали в мене моделями.

5-3 в

детальніше…

LoveStory на дванадцятому році шлюбу, хіба це не круто?!! Більшість людей, проживши разом навіть менше, скажуть, що таке вже не для них, та яка там вже любов. А ось і ні, прошу – прямий доказ, що таки можливо зберегти гарні почуття надовго і зовсім не соромитись цього! Бажаю всім LoveStory на 50 років спільного життя!

1-136

детальніше…

Хочу розповісти про одну чудову сім’ю, яку недавно фотографувала. Прекрасні дітки – красиві, розумні, ще й грають на фортепіано і на скрипці, тато, що поспішає з роботи додому. Та найбільше моє захоплення викликає мама – красива, стильна, яка, маючи 3 діток, встигає і за домом доглянути, та ще й працює. ( є на кого рівнятись, це я собі) Тут відчувається спокій, приємна атмосфера взаємної любові та поваги.

100-100 в копия

 

детальніше…

Сьогодні мій пост про відомого фотографа, роботи якого мені дуже-дуже подобаються. Це Dani Brubaker – американка, яка просто любила фотографувати дітей, і згодом це стало її роботою. Вона працює у жанрі Fashion для різних дитячих модних брендів.

gxl_53f3ee1d-5cc0-4088-b97d-16ec0a627753

детальніше…

Ось таку фотокнигу ми зробили для дуже гарного, життєрадісного хлопчика Яреми.

Fotor0331201652

детальніше…

Привіт! Розпочинаю роботу свого блогу. Тут я хочу зібрати все, що мені подобається – свої нові і старі фотографії, свої думки щодо процесу фотографування і підготовки до нього, а також роботи фотографів, які мені самій дуже подобаються і мене надихають.

Я думала-думала, з чого ж мені розпочати таку гарну справу )), і вирішила, що для цього найбільше підійде те, вірніше ті, кого я найбільше люблю, те, що і стало причиною чи поштовхом моєї роботи – мої донечки, моя сім’я.

IMG_0055 копия

IMG_0016 детальніше…